Poznajmy się, tej.

Nazywam się Paweł Jurdeczka. To co najbardziej mnie pociąga w oddechu to jego inteligencja. Jeśli pozwalamy sobie czuć emocje i wrażenia z ciała w trakcie oddychania otwartym oddechem połączonym, wracamy w pewnym sensie do domu. Nawiązujemy głębokie, intymne połączenie z samym sobą. Z tego miejsca uzyskujemy dostęp do treści nieświadomych. Otrzymujemy informacje, świadomość i wsparcie, które na ten moment potrzebujemy. Ten proces nie jest do zaplanowania „głową”. Oddech kieruje się swoją boską inteligencją. Kieruje nas do życia w pełni. Życia pełną piersią.

Po co?
Wspieram ludzi w powrotach do samych siebie, w otwieraniu się na ich własną, żywą ekspresję po to, by mogli stawać w swojej mocy i poprawiać jakość swojego życia. A tak poza tym, oddech daje mi dużo przyjemności.

Pracą z oddechem zajmuję się od kilku lat. Od kilkunastu lat eksplorowałem również różnego rodzaju formy pracy terapeutycznej i około terapeutycznej. Zdecydowałem się na oddech. Noszę tytuł Yogabody Breach Coach oraz Transformational Breach Intern. Uczyłem się od takich nauczyciel jak: Lucas Rockwood (Pranayamy), Linnea Beek Hansen oraz Eugenia Altamira (Transformational Breath). Aktualnie uczę się także podstaw pomagania psychologicznego w ramach Kursu Umiejętności Interpersonalnych oraz Podstaw Pomagania organizowanego przez Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie.

Pochodzę z Poznania. Do 2021 pracowałem jako konsultant ds. produktu, Agile Product Coach, w branży IT. Prywatnie, kocham przyrodę oraz las. Drzemią we mnie niespełnione marzenia muzyczne. 

Dlaczego warto praktykować oddech ze mną?

JESTEM PRAKTYKIEM ZORIENTOWANYM NA REZULTAT
Uważam, że nie ma jednej najlepszej metody (a w tym modalności oddechu), na dany problem lub wyzwanie. Ciągle poszerzam swoją wiedzą o nowe metody pracy, ale z serca chcę pracować z tym co działa. W tym sensie jestem praktykiem zorientowanym na rezultat. 

ROZUMIEM „JĘZYK” EMOCJI. KSZTAŁCĘ SIĘ W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ
Mam świadomość jak potężnym narzędziem jest oddech. To jest praca, która może poruszać dawne urazy oraz emocje, i w związku z tym podjąłem decyzję by kształcić się w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt. Uważam, że z
rozumienie emocji i podstawowa wiedza psychologiczna jest niezbędna, żeby móc pracować z oddechem. 

ŁĄCZĘ ODDECH Z DUCHEM I GŁĘBOKĄ INTUICJĄ
Moją wrażliwość i konstrukcja psychiczna umożliwia mi łatwy dostęp do czucia subtelnego. Pomogę Ci wychwycić ten cichutki głos z wnętrza, który ciągle do Ciebie mówi. Zrozumiesz połączenie pomiędzy oddechem, jego inteligencją, a wewnętrznym przewodnictwem oraz intuicją.

Oddech, który proponuję ma swoje korzenie w modalności Oddechu Transformacyjnego, ale nim do końca nie jest. Integruję wiedzę i doświadczenia Gestaltowe, tak aby oddychanie było doświadczeniem relacyjnym i cielesnym. Z mojej perspektywy owo ucieleśnienie wrażeń i emocji z ciała w relacji do kogoś/czegoś jest kluczem w pracy z oddechem. To pomost, który umożliwia przekładanie wglądów i uświadomień uzyskanych w trakcie sesji na na poprawę jakości życia na codzień.

(Visited 221 times, 1 visits today)