Sesje 1:1

Oddychasz płytko? Zaciskasz się w stresie? Chcesz poprawić jakość Twojego życia w wybranym obszarze? Chcesz przekroczyć utknięcie emocjonalne lub doświadczyć czegoś nowego?

Sesja w 5 krokach:

Jak wygląda sesja indywidualna?
01.
Intencja i cel terapeutyczny

Jeśli jest to pierwsze spotkanie rozpoczynamy określeniem intencji oraz celu z którym przychodzisz. Z pomocą przyjdzie nam tu medytacja.

02.
Minimum teoretyczne i rozgrzewka

Każda z sesji obejmuje część teoretyczną w której dowiesz się więcej m.in. o mechanice otwartego oddechu połączonego, punktach akupresurowych. Czas na pytania i odpowiedzi.

03.
Analiza oddechu

Dokonujemy analizy Twojego oddechu, tak abyś mógł/mogła sobie uświadomić miejsce w którym aktualnie jesteś. Dobieramy pozycję oddechu, która będzie Tobie służyć. 

04.
Oddychamy

Startuje muzykę, przymykasz oczy i zaczynasz oddychać. Jesteś z tym co przychodzi. Ja natomiast obserwując Twój wzorzec oddychania, włączam to co akurat jest potrzebne – akupresurę, ruch, afirmację lub dźwięk.

05.
Relaksacja i integracja

Po zakończonej sesji oraz relaksacji, jest czas na dzielenie się obserwacjami, doświadczeniami i integrowanie doświadczeń.

!
Bez planu

Każda z sesji jest inna. Sesje są nie do zaplanowania „na głowę”. Prowadzi nas inteligencja oddechu, która wskazuje to co stoi na drodze do urzeczywistnienia Twojej intencji.

Dla kogo?

Chcesz zmiany

Chcesz przekroczyć nie służący Ci wzorzec zachowań lub trudną reakcję emocjonalną. Chcesz zwiększyć swoją świadomość w wybranym obszarze.

Nie oddychasz 'pełną piersią'

Regularnie zaciskasz brzuch, szczękę, podnosisz ramiona w spięciu lub czujesz restrykcje w klatce piersiowej. Ograniczasz swój oddech.

Chcesz się czuć dobrze w swoim ciele

Twoje ciało Cię boli i podejrzewasz, że somatyzujesz emocje. Na codzień bliżej Ci do traktowania swojego ciała jak maszyny, niż do czułego dialogu ze sobą samym opartego na słuchaniu i podążaniu.

Nie wiesz co czujesz

Nie masz łatwego dostępu do swoich emocji i własnej ekspresji. Często rozpoznajesz wewnętrzne poruszenia w sobie, ale nie wiesz o co Ci właściwie chodzi.

Utknąłeś emocjonalnie

Dotarłeś do blokady w procesie psycho(terapeutycznym). Twoje mechanizmy obronne utrudniają Ci czuć. Często nie czujesz nic.

Sesje 1:1

Cena i organizacja

  • Pracuję w procesie, który obejmuje 5 lub 10 sesji. Taki układ umożliwia maksymalne wykorzystanie potencjału tej pracy. Nie umawiam się na pojedyncze sesje indywidualne.
  • Jeśli chcesz doświadczyć Oddechu Transformacyjnego ze mną przed podjęciem decyzji, zapraszam na cotygodniowe bezpłatne sesje online.
  • Sesje indywidualne odbywają się stacjonarnie we wskazanej lokalizacji w Poznaniu; na ten moment nie realizuję procesów zdalnie. 
  • Czas trwania sesji – 120 min. 
  • Cena za proces w 5 sesjach – 1495 zł (299 zł/sesja), cena za proces w 10 sesjach – 2490 zł (249 zł/sesja).

Oddychaj w swojej intencji

Zapisz się na stacjonarną indywidualną sesję oddechową.

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytanie dot. sesji indywidualnych

Sesje indywidualne realizuję w kilku lokalizacjach w Poznaniu. W zależności od wybranego terminu może to być szkoła jogi lub lokal prywatny. Okazjonalnie prowadzę również sesję w Warszawie z zaprzyjaźnionym ośrodku rozwojowym. 

Jeśli chcesz doświadczyć transformacyjnej siły oddechu w otwartej formule, zapraszam na darmowe sesje online. Celem sesji indywidualnych jest transformacja lub zwiększenie świadomości. Tu z reguły nie sprawdza się pozycja siły, tzn. wywarcia dużej presji w krótkim okresie czasu. Aby podążyć za naturalnym rytmem Twojego wnętrza, potrzeba trochę więcej czasu.

Wystarczy wygodne (luźne w pasie) ubranie. Jeśli masz swoją ulubioną matę do jogi, koc i poduszkę to możesz oczywiście zabrać ją ze sobą.

Praca właściwa odbywa się na sesji. Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania dot. procesu, to pozostaję do Twojej dyspozycji w umówionym czasie pomiędzy sesjami. 

(Visited 122 times, 1 visits today)